Tilia logo
Mgr. Radka Vocílková
TILIA - jazyková škola
26101 Podlesí 216
605 918 373
info@skolatilia.cz
Letní intenzivní kurz
 
 

LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ ANGLIČTINY


Myšlenkou kurzu je vytvořit prostor pro zdokonalení se v angličtině i během období dovolených. Rádi bychom navázali na úspěch minulých kurzů a tak i v tom dalším bude náplní především rozvoj komunikativních dovedností, tzn. na základě poslechu nebo textu interakce na různá témata. K navštěvování kurzu nepotřebujete žádnou učebnici, materiál je zajištěn.

Kapacita kurzu je 4-8 osob. Kurz probíhá v prostorách jazykové školy TILIA v budově Stavus na Zdaboři. Studentům nabízíme dvě úrovně pokročilosti.

Léto 2018 - pro malý zájem se nekoná.

V sekci Galerie najdete mimo jiné i fotky z minulých letních intenzivních kurzů.

 
WebDesign | CIRRUS.CZ