Tilia logo
Mgr. Radka Vocílková
TILIA - jazyková škola
26101 Podlesí 216
605 918 373
info@skolatilia.cz
Dětské kurzy
 
 

Jazyková škola TILIA nabízí kurzy angličtiny i pro děti a to už od věku 2,5 let. I malé děti, které ještě nejsou schopné učit se velký objem slovní zásoby těží ze znalostí získaných v tomto věku, protože jsou ještě dobře schopné odposlouchat cizí jazyk podobným způsobem jako jazyk mateřský. Dobře si angličtinu takzvaně "naposlouchají". Pro všechny děti je pak při studiu jazyka především důležitá motivace k učení. Zkušenosti z hodin ovlivní jejich chuť pro studium jazyka v budoucnosti, přinesou nadšení a snahu rozšiřovat své znalosti.

V našich kurzech klademe důraz na

  • motivaci
  • komunikaci
  • hravost

Děti se učí na rozhovorech, často v podobě zdramatizované scénky včetně masek. Hrají různé jazykové hry. Děti dostávají domácí úkoly, aby měly proč se k angličtině vracet i mimo lekce. Mohou si probíranou angličtinu doma cvičit na počítači nebo na internetu.

V letošním jsme pro Vás připravili také jazykový kurz pro velmi malé děti (2,5-5let), které navštěvují kurz v doprovodu rodičů a učí se pomocí písniček a příběhů. Pro výuku je používána učebnice s vystříhovánkami a jinými aktivitami, která je doplněna o CD, takže děti si angličtinu mohou poslouchat i doma.

Pro učebnice, které používáme, najdete více aktivit pro studium mimo lekce na těchto stránkách:

např.pro učebnici Adventures http://www.oup.com/elt/global/products/adventures/?cc=cz&selLanguage=cs 

nebo pro učebnici Happy House http://www.oup.com/elt/global/products/happyhouse

Pro děti pořádáme během července Letní hrátky s angličtinou. Více informací o tomto příměstském táboře najdete zde.

 
WebDesign | CIRRUS.CZ